ספא

ספא  פרסם כאן  מאמרים
 
 
עיסוי שוודי

עיסוי שוודי- עיסוי עמוק מצוין מארץ הויקינגים זהו סיפורי האישי- אני ואתו עיסוי שוודי מעולה. קודם כל נפתח ברקע כללי על עצמי. אני מנהל ב

עידן
פורסם: 9/13/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית עיסוי שוודי

 

עיסוי שוודי- עיסוי עמוק מצוין מארץ הויקינגים

זהו סיפורי האישי- אני ואתו עיסוי שוודי מעולה.  קודם כל נפתח ברקע כללי על עצמי. אני מנהל בחברת היי טק גדולה מאזור המרכז. למי שמכיר את עולם ההיי טק יודע היטב- השעות ארוכות מאוד והלחץ אדיר, עלינו להתחרות מול חברות ענק מיפן, סין וארה"ב וזמן פנוי באמת שאין. בשל כך שעות הפנאי יקרות הן מפז ויש להקדיש אותן לאישה ולילדים כמובן. אבל אז מה נשאר מנפש האדם? כיצד מגייס הוא כוחות נפשיים להתעורר ליום הבא מלא מרץ, מוטיבציה ורעיונות חדשים למלחמה הבלתי נגמרת בעולם הכלכלי? ובכן אני כבר גיליתי את התשובה ואם תישארו לקרוא את דברי תגלו גם אותה גם אתם.

התשובה שלי לצרות הללו היא עיסוי שוודי מעולה. אף פעם לא הייתי חובב גדול של עיסויים אך עם העלייה במצבי הכלכלי (התחלתי ממש מאפס, כמתכנת זוטר) החלו להצטבר אצלי כאבי גב מהכיסאות הלא נוחים שעליהם ישבתי כל היום מול מסך המחשב. החברה שלי בזמנו החליטה להעניק שוברים לעיסויים שונים ואחרי שקיבלתי המלצה מחבר בחרתי בנושא של עיסוי שוודי. עיסוי שוודי? שאלו חברי? מה אתה סח? כן אמרתי להם, עיסוי שוודי, אותו אנסה!

ואכן ניסיתי ואף פעם לא הבטתי אחורה. עיסוי שוודי הוא סוג עמוק של עיסוי. מה שזה אומר זה שמתחילים עיסוי שוודי על ידי חימום שרירי הגב בתנועות מהירות מאוד ואחר כך עוברים לעיסוי איטי ועמוק יותר. התוצאה של התהליך הזה נפלאה מאין כמותה. עיסוי שוודי נותן תפוקה, אין צל של ספק.

לסיכום, בתפקידי הבכיר כיום אני משתמש לא מעט בשירותיו של עיסוי שוודי להפגת המתחים והלחצים המצטברים אצלי, כעת אני בן אדם רענן ויצירתי יותר.