בוטוקס

ספא  פרסם כאן  מאמרים
 
 

בוטוקס 

בוטוקס הינו חומר אשר יש לו שימושים רפואיים אך בעיקר שימושים אסתטיים. בוטוקס הינו חומר אשר מזריקים אותו לפנים במסגרת של ניתוחים פלסטיים כדי לטשטש קמטי הבעה וקמטי זיקנה. לרוב, אלו המתחילים בטיפולי בוטוקס עושים זאת מגיל שלושים ומעלה ולא לפני כן. למרות שהזרקות בוטוקס ידועות בעיקר כמטשטשי הבעות פנים וממלאי קמטים יש לחומר זה גם סגולות רפואיות. הזרקות בוטוקס נעשות גם כאשר מטפילם במקרים של עין עצלה או כאשר מטפלים בהזעה מוגברת וחריפה מאיזור בית השחי.

בוטוקס הוא חומר אשר, כאמור, מוזרק לפנים. זמן ההתאוששות מהזרקות בוטוקס הוא בדרך-כלל קצר מאוד ואף מידי. עם זאת, הזרקות בוטוקס יכולות לגרום לתופעות לוואי שונות אצל מטופילם שונים. לפני תחילת טיפול של הזרקות בוטוקס יש לוודא עם הרופא או הרופאה שמבצעים את התהליך מהן הסכנות. הזרקות בוטוקס יכולות לגרום לתופעות לוואי שונות וביניהם דימומים באיזור הפנים והופעת פצעי הרפס. כמו כן, הזרקות בוטוקס יכולות לגרום לכאבים בפנים ולחולשה או חוסר תנועה בשריר אליו הוזרק החומר. תופעות הלוואי בעקבות הזרקות בוטוקס אינן מופיעות אצל כל המטופלים אך הסיכוון עדיין קיים. כמו לפני כל הליך רפואי או ניתוח פלסטי בקרו באתר nituachaf.co.il כדאי לבדוק שהרופא אשר מבצע את הזרקות הבוטוקס הינו מומחה וצבר לו נסיון רב.

בוטוקס עבור רבים הוא סם הנעורים בחברה שמקדשת יופי ונעורים. אנשים רבים מנסים להצעיר את עצמם ולהשיל שנים רבות מהמראה החיצוני שלהם בעזרת הזרקות בוטוקס. העובדה היא שלא רק אנשים מתבגרים פונים לטיפולי בוטוקס אלא ניתן לראות אנשים שכבר בגיל שלושים מנסים להפטר מקמטי הבעה שונים אשר אינם מוצאים חן בעיניהם. החברה המערבית מקדשת יופי ואף מהללת בדרכים רבות ניתוחים פלסטיים. לכן אין זה מפתיע שאנשים רבים מוכנים לשפר את המראה החיצוני שלהם באמצעות ניתוחים פלסטיים והזרקות בוטוקס.

בחזרה למאמרים