עיצוב ישבן

ספא  פרסם כאן  מאמרים
 
 

עיצוב ישבן

עיצוב ישבן הוא ללא ספק חלומן של נשים רבות. ישבן מעוצב ונאה הוא משאת נפשן של רבות. עיצוב ישבן אפשר לעשות בכמה שיטות. לכל שיטה יש תומכים ומתנגדים וכמובן שההחלטה כיצד לבצע עיצוב ישבן תלויה רק במטופלת. כמובן שיש נשים אשר טוענות כי עיצוב ישבן הוא דבר מיותר והיופי הגדול ביותר טמון באישה טבעית. נשים אשר מתנגדות באופן גורף לניתוחים פלסטיים לרוב ייפנו לדרכים שונות של עיצוב ישבן שלא כוללות ניתוח חודרני וכך גם נשים אשר רוצות את התוצאה של ישבן מעוצב אך לא רוצות לעבור ניתוח הכולל סיכונים. נשים אחרות לא יכולות לעצמן לשלם על ניתוח פלסטי של עיצוב ישבן, דבר שיכול להיות יקר מדי עבורן.

עיצוב ישבן יכול להתבצע כאמור במספר שיטות אשר שונות זו מזו. דרך אחת של עיצוב ישבן היא כמובן הדרך הקלאסית אשר לא כוללת ניתוח. עיצוב ישבן הוא דבר אשר אפשר להשיג על-ידי התעמלות ועל-ידי תרגילים אשר מותאמים במיוחד לעיצובו של הישבן. כמובן שתזונה נכונה ושמירה על המשקל עוזרת מאוד למראה של הישבן אך ניתן לחזק אותו על-ידי תרגילים אשר מותאמים לישבן. דרך אחרת לגמרי של עיצוב ישבן היא דרך ניתוח פלסטי. אחת מהדרכים של עיצוב ישבן הוא דרך השתלת שתלים בישבן כדי לתת לו את המראה הרצוי. השתלה של שתלים בישבן למען המטרה של עיצוב ישבן דומה מאוד להשתלה של שתלים בחזה.

עיצוב ישבן על-ידי השתלת שתלים הינו ניתוח חודרני אשר יכול לגרום לסיבוכים שונים כמו זיהומים, דימומים וסיבוכים נוספים. ניתוח של עיצוב ישבן הוא אינו פופולארי כמו ניתוחים פלסטיים אחרים אשר נשים רבות מבצעות בדומה לניתוח הגדלת חזה, עיצוב חזה וכד'. עם זאת, האופציה עדיין פתוחה בפני כולן להחליט על ניתוח עיצוב ישבן.

בחזרה למאמרים