שאיבת שומן

ספא  פרסם כאן  מאמרים
 
 

שאיבת שומן

שאיבת שומן היא התשובה לכל עודפי השומן שהצטברו בגופכם ומהם אתם מתקשים להיפטר.שאיבת שומן היא בין הטיפולים הכירורגיים- אסתטיים הנפוצים ביותר בזמננו.

אם מצאתם עצמכם חוזרים ושבים לחדר הכושר אך לא מצליחים להפטר מהקילוגרמים העודפים, אם הגוף שלכם שינה צורתו לאחר ביצוע דיאטה משמעותית ואתם סובלים משומנים עקשניים, שאיבת שומן היא הפתרון המתאים עבורכם.

ישנם סוגים שונים של שיטות שאיבת שומן, לכל שיטה היתרון והחיסרון שלה. עקרונית מדובר על הליך כירורגי אסתטי המתבצע על ידי החדרת צינוריות שעם תוספת של שיטה להמסת שומן או בלעדיה, נשאבים השומנים העודפים.

שאיבת שומן כיום מתבצעת לרב על ידי צינוריות רוטטות להן אין תופעות לוואי. צינוריות אלה מסייעות להליך שאיבת שומן בכך שהן ממיסות את השומנים טרם השאיבה ובכך מאפשרים ניתוח מהיר ויעיל במיוחד. שאיבת זומן בצורה זו מאפשרת למנתח לשאוב את השומן בצורה מדויקת המאפשרת לפסל ולעצב את הגוף של המטופל.

שאיבת שומן איננה פתרון קסם לאלו המתעצלים לעשות פעילות ספורטיבית שכן מדובר על ניתוח לכל דבר. שאיבת שומן היא פתרון אידיאלי כמוצא אחרון של אדם שלאחר ביצוע פעילות ספורטיבית או במקביל לה רוצה דחיפה שלא ניתנת להשגה על ידי פעולותיו העצמאיות.

שאיבת שומן מתבצעת במכונים מוסמכים ועל ידי רופאים מקצועיים בעלי הכשרה מתאימה. יש להיזהר מניצול ציני של מצוקת האדם על ידי נוכלים, לעיתים אף רופאים המתמחים בתחום אחר המבקשים להרוויח על חשבון מטופלים תמימים. שאיבת שומן לא מקצועית עלולה לגרום לסיבוכים רבים ושונים לצד צלקות חיצוניות לא מחמיאות יותר מהשומנים עצמם וכן לבעיות פנימיות חמורות.

הדרך החדשה להורדת שומנים ללא ניתוח

המסת שומן באמצעות זריקה וללא ניתוח יעילה במיוחד וכאשר מתבצעת במקצועיות והצלחה במרפאת פירסט קלינק אין ספק שהדבר משדרג את חיי האדם, תפקודו ודימוייו העצמי. לאחר ביצוע המסת שומן יש להקפיד על שימור התוצאות לבל חזרה מיותרת על ניתוח שאיבת שומן. 

בחזרה למאמרים